İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

  İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

  İhtiyaç fazlası durumundaki beyaz eşyalarınızı elden çıkarmak istediğinizde bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Satacağınız beyaz eşya temiz ve sağlam olsun.

  İkinci el beyaz eşya alanlar nasıl hizmet verir, nasıl satın alır ve fiyat teklifini neye göre verir size bunlardan bahsedeceğiz. Hem süreç hakkında bilgi sahibi olacaksınız hem de satış yaparken en doğru fiyatı nasıl alacağınızı öğreneceksiniz. Hemen başlayalım

  İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

  Yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmeniz ve satacağınız beyaz eşya markasını ve modelini söylemeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız size hemen fiyat bilgisi verecek, daha sonra sizin kararınıza göre hareket edilecektir.

  Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz adresinize gelecek ve ikinci el beyaz eşyanın alımını gerçekleştirecektir. Beyaz eşyanızı arkadaşlarımız yanlarında getirecekleri ekipmanla sökecek, size herhangi bir zahmet vermeyecektir.

  Sökülü olan ikinci el beyaz eşya alımında ise tamamen size güvenerek alım yapacağız. Çünkü beyaz eşya sökülü durumda olduğu için deneme şansımız olmayacak, çalışıp çalışmadığını bilemeyeceğiz. Sizden ricamız beyaz eşyanın herhangi bir sorunu varsa bunu bize bildirmenizdir.

  Fiyat Neye Göre Verilir?

  Arçelik, Beko, Vestel, Toshiba, Bosch, Samsung, Siemens gibi markaların beyaz eşyanın müşterilerimiz tarafından rağbet görmektedir. Dolayısıyla biz de ikinci el beyaz eşya alacağımız zaman bu markaların ürünlerine daha yüksek fiyat veriyoruz.

  Fiyatı artıran etkenlerden bir diğeri de beyaz eşyanın özellikleridir. Örneğin ikinci el enerji tasarrufu beyaz eşyanın, müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilir. Yani perakende olarak dükkanımızda satmak istediğimizde enerji tasarrufu beyaz eşyalar çok hızlı satılır. Dolayısıyla biz de sizlerden alırken bu özelliğini göz önüne alarak fiyat veririz.

  Beyaz eşyanın enerji tasarrufu olması ve tasarımı fiyatı etkileyen ilk detaylardır.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  İkinci el beyaz eşya alanlar olarak İstanbul’un hemen hemen her semtine hizmet veriyoruz. Satacağınız beyaz eşya kaç adet olursa olsun nakit satın alıyor, sizi mağdur etmiyoruz. Müşterilerimizin en çok mağdur edildikleri konu olan ödeme konusunda son derece hassas davranıyoruz.

  Bizimle çalışmanız halinde ödemenizi nakit olarak alabilirsiniz. Tekrar tekrar pazarlık yapmak zorunda kalmadan, istediğiniz gün güven içinde ikinci el beyaz eşyanı satabilirsiniz.

  Sıfır Ambalajında Beyaz Eşyalarınız Değerinde Nakit Ödeme İle Alınır Arayınız 

  Firmamız sıfır eşya alımı konusunda da yıllardır eşya sahiplerine hizmet vermiş, eşyalarınızı, adresinizden nakit ödemesini yaparak satın almıştır. Sıfır eşya tanımı içinde pek çok eşya bulunabilir. Bizim aldıklarımız ise sıfır beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, led televizyon, koltuk takımı, bulaşık makinesi, yatak odası, ofis mobilyası, fırın, derin dondurucu, elektronik eşya ve mobilyadır.

  Bu tür sıfır eşya satmak istiyorum diyorsanız arkadaşlarımıza ürünün varsa model ve markasını bildirmeniz veya fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız eşyalarınızın değerine göre fiyatlandırma yapıp size bildirecek, anlaşma sağlanması halinde adresinize gelerek alım yapacaktır. Aldığımız ürünün fiyatını nakit ödüyor, size hiçbir zahmet vermiyoruz.

  Sıfır eşya alan yerler eşyalarınızı fiyatlandırırken ürünün satılıp satılmama durumuna bakarak fiyat verir. Sıfır olsa da çok zor satılan, tercih edilmeyen bir ürünü almamız mümkün değildir. Sıfır beyaz eşya alan yerler Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Profilo, Ariston, İndesit, Regal, Vestel, Altus gibi markaların beyaz eşyalarını bilinen markalar olduğu için daha yüksek fiyattan alırlar. İkinci el mobilya alan yerler için de aynı şey geçerlidir. İstikbal, Bellona, Yataş, Doğtaş, Kelebek, Lazzoni, Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya gibi markaların eşyaları piyasa mallarına göre daha yüksek fiyata alınır. Bunun sebebi tüketicilerin bu markalara olan güvenleridir.

  Sıfır eşya alanlar için müşterimizin memnuniyeti çok önemlidir. Bunun için sizinle anlaştığımız gün ve saatte adresinizde oluyor, sözleştiğimiz fiyatı nakit ödüyoruz. Güven veren hizmetimiz için haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Selami
  Selami
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın