İkinci El Klima Alan Yerler

  İkinci El Klima Alan Yerler

  İhtiyaç fazlası durumundaki klimalarınızı elden çıkarmak istediğinizde bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. İster duvara asılı olsun, ister demonte şekilde olsun bizim için hiç fark etmez. Yeter ki satacağınız klima temiz, sağlam olsun.

  İkinci el klima alanlar nasıl hizmet verir, nasıl satın alır ve fiyat teklifini neye göre verir size bunlardan bahsedeceğiz. Hem süreç hakkında bilgi sahibi olacaksınız hem de satış yaparken en doğru fiyatı nasıl alacağınızı öğreneceksiniz. Hemen başlayalım

  İkinci El Klima Nasıl Satılır?

  Yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmeniz ve satacağınız klimanın markasını ve modelini söylemeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız size hemen fiyat bilgisi verecek, daha sonra sizin kararınıza göre hareket edilecektir.

  Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz adresinize gelecek ve ikinci el klima alımını gerçekleştirecektir. Klima duvarda asılı ise arkadaşlarımız yanlarında getirecekleri ekipmanla sökecek, size herhangi bir zahmet vermeyecektir.

  Sökülü olan ikinci el klima alımında ise tamamen size güvenerek alım yapacağız. Çünkü klima sökülü durumda olduğu için deneme şansımız olmayacak, çalışıp çalışmadığını bilemeyeceğiz. Sizden ricamız klimanızın herhangi bir sorunu varsa bunu bize bildirmenizdir.

  Fiyat Neye Göre Verilir?

  Alarko, Daikin, Mitsubishi, Arçelik, Beko, Vestel, Toshiba, Bosch, Samsung, Siemens gibi markaların klimaları müşterilerimiz tarafından rağbet görmektedir. Dolayısıyla biz de ikinci el klima alacağımız zaman bu markaların ürünlerine daha yüksek fiyat veriyoruz.

  Fiyatı artıran etkenlerden bir diğeri de klimanızın özellikleridir. Örneğin ikinci el inverter klima, müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilir. Yani perakende olarak dükkanımızda satmak istediğimizde inverter klima çok hızlı satılır. Dolayısıyla biz de sizlerden alırken bu özelliğini göz önüne alarak fiyat veririz.

  Klimanın A sınıfı olması, hayalet gösterge olması, inverter olması ve tasarımı fiyatı etkileyen ilk detaylardır.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  İkinci el klima alanlar olarak İstanbul’un hemen hemen her semtine hizmet veriyoruz. Satacağınız klima kaç adet olursa olsun nakit satın alıyor, sizi mağdur etmiyoruz. Müşterilerimizin en çok mağdur edildikleri konu olan ödeme konusunda son derece hassas davranıyoruz. Bizimle çalışmanız halinde ödemenizi nakit olarak alabilirsiniz. Tekrar tekrar pazarlık yapmak zorunda kalmadan, istediğiniz gün güven içinde ikinci el klima satabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Selami
  Selami
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın