İkinci El Buzdolabı Alan Yerler

  İkinci El Buzdolabı Alan Yerler

  İhtiyaç fazlası durumundaki buzdolaplarınızı elden çıkarmak istediğinizde bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Satacağınız buzdolabı temiz ve sağlam olsun.

  İkinci el buzdolabı alanlar nasıl hizmet verir, nasıl satın alır ve fiyat teklifini neye göre verir size bunlardan bahsedeceğiz. Hem süreç hakkında bilgi sahibi olacaksınız hem de satış yaparken en doğru fiyatı nasıl alacağınızı öğreneceksiniz. Hemen başlayalım

  İkinci El Buzdolabı Nasıl Satılır?

  Yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmeniz ve satacağınız buzdolabının markasını ve modelini söylemeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız size hemen fiyat bilgisi verecek, daha sonra sizin kararınıza göre hareket edilecektir.

  Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz adresinize gelecek ve ikinci el buzdolabı alımını gerçekleştirecektir. Buzdolabınızı arkadaşlarımız yanlarında getirecekleri ekipmanla sökecek, size herhangi bir zahmet vermeyecektir.

  Sökülü olan ikinci el buzdolabı alımında ise tamamen size güvenerek alım yapacağız. Çünkü buzdolabı sökülü durumda olduğu için deneme şansımız olmayacak, çalışıp çalışmadığını bilemeyeceğiz. Sizden ricamız buzdolabınızın herhangi bir sorunu varsa bunu bize bildirmenizdir.

  Fiyat Neye Göre Verilir?

  Arçelik, Beko, Vestel, Toshiba, Bosch, Samsung, Siemens gibi markaların buzdolapları müşterilerimiz tarafından rağbet görmektedir. Dolayısıyla biz de ikinci el buzdolabı alacağımız zaman bu markaların ürünlerine daha yüksek fiyat veriyoruz.

  Fiyatı artıran etkenlerden bir diğeri de buzdolabınızın özellikleridir. Örneğin ikinci el çift kapaklı buzdolabı, müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilir. Yani perakende olarak dükkanımızda satmak istediğimizde çift kapaklı buzdolabı çok hızlı satılır. Dolayısıyla biz de sizlerden alırken bu özelliğini göz önüne alarak fiyat veririz.

  Buzdolabının A sınıfı olması ve tasarımı fiyatı etkileyen ilk detaylardır.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  İkinci el buzdolabı alanlar olarak İstanbul’un hemen hemen her semtine hizmet veriyoruz. Satacağınız buzdolabınız kaç adet olursa olsun nakit satın alıyor, sizi mağdur etmiyoruz. Müşterilerimizin en çok mağdur edildikleri konu olan ödeme konusunda son derece hassas davranıyoruz.

  Bizimle çalışmanız halinde ödemenizi nakit olarak alabilirsiniz. Tekrar tekrar pazarlık yapmak zorunda kalmadan, istediğiniz gün güven içinde ikinci el buzdolabınızı satabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Selami
  Selami
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın