Sultanbeyli İkinci El Eşya Alan Yerler

  Sultanbeyli İkinci El Eşya Alan Yerler

  Her semte olduğu gibi Sultanbeyli bölgesine de eski eşya alımı için en hızlı hizmeti veriyoruz. Sultanbeyli eski eşya alanlar ne alır ne satar, nasıl fiyat verir, bize nasıl eşya satabilirsiniz size bunlardan bahsedeceğiz. Amacımız müşterilerimizi bilinçlendirmek ve kendilerini nasıl bir sürecin beklediğini anlatmaktır.

  Halı, klasik mobilya, gümüş, eski obje, plak, saat, hat yazısı, tuğra, aslan ayak mobilya, beyaz eşya gibi eşyalarınız bizim ilgi alanımızdır. Şimdi bu eşyalarınızı kardeşler spot ile güvenle 7/24 iletişim kurarak satabilir ya da satın alabilirsiniz. 

  Sultanbeyli Bölgesinde İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

  Yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek. Bizimle iletişime 0541 202 59 30 telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızı fotoğraflarını çekerek bize gönderin, vereceğiniz bilgiler doğrultusunda biz de bir değerlendirme yapacağız. Alabileceğimiz eşyalar olması halinde Sultanbeyli bölgesindeki adresinize gelerek yerinde inceleyeceğiz. Süreci hızlandırmak, daha kolay ve çabuk fiyat almak için eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp veya email ile gönderebilirsiniz.

  Yeri gelmişken şunu belirtelim ki eski eşya ile antika eşya aynı şey değildir. Antika eşya benzerine zor rastlanan, çok zor bulunan, belli bir döneme veya şahsa ait eşyalardır. Bazı müşterilerimiz bu yanılgıya düşmekte, eşyalarını satarken antika eşya gibi fiyatlandırılmasını beklemektedir.

  İyi ve yüksek fiyat almanız için doğru kişilerle çalışmanız en iyisidir. Biz de bu konuda size aradığınız hizmeti en iyi şekilde verilecektir. Uzman ekibimiz eski eşya konusunda son derece deneyimli, tecrübelidir. Sultanbeyli bölgesinde eşyalarınızı güvenle alabilir ve satabilirsiniz. Özel nakliyemiz ekibimiz ile kapınızdan herhangi bir ek nakliye ücreti ödemeden teslim alabiliriz.

  Sultanbeyli Bölgesinde Eşyalar Nasıl Fiyatlandırılır?

  Sultanbeyli eski eşya alanlar her eşyayı kendi türüne göre değerlendirir. Yani plak alacağımız zaman farklı, el halısı alacağımız zaman farklı, gümüş eşya alacağımız zaman ise farklı detaylara dikkat ederek alım yaparız.

  Mesela gümüş alanlar objenin gramına, ayar numarasına bakarak alım yapar. El halısı alanlar ise halının yöresine, desenlerine ve motiflerine bakarak alım yapar. Siz eski eşya satacağınız zaman bizi tercih ederseniz aynı şekilde profesyonel bir değerlendirme ile fiyat alacaksınız. Kısaca söylemek gerekirse fiyatlandırma yapmak tamamen bilgi ve piyasa tecrübesi gerektiren bir iştir. Uzman kadromuz Sultanbeyli bölgesinde hızlı ve anında sizlerle iletişime geçerek değerlendirmeler yapar.

  İkinci El Alım Satımlarında Nakliye ve Ödeme Avantajı

  Eşyalarınızın Sultanbeyli bölgesinde nakliyesi ve ödemesi konusunda da son derece hassas davranıyoruz. Sultanbeyli olsun, bir başka bölge olsun yapacağımız her türlü alımlarda nakliye ve taşıma işlemlerini kendimiz karşılıyoruz. Ödeme ise anlaştığımız fiyat üzerinden nakit yapılmaktadır.

  Sultanbeyli için bizi istediğiniz zaman, haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Selami
  Selami
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın